top of page
bgImage
bgImage_edited_edited.jpg

VESELĪBA

Info somātika

Info somātika – sistēma, ar kuras palīdzību ir iespējams ātri un efektīvi savest kārtībā, atveseļot cilvēka fizioloģiju (veselību), emocijas.

Info somātika ir sistēma, kas veidota, balstoties uz mūsdienu zinātnes sasniegumiem bioloģijā, medicīnā, psiholoģijā un senām ezotēriskām praksēm, okultām zināšanām. Tā ir sava veida zināšanu sintēze, kas iet kopsolī ar laiku. Mūsdienu dzīves ritējums ir tik straujš un ar tendenci paātrināties, ka šobrīd nevaram atļauties ilgi atrasties destruktīvā stāvoklī un ārstēties ar senām metodēm, kuras ne vienmēr dod efektu pat ilgtermiņā. Ir izmainījušies apkārtējās vides parametri un vecās sistēmas bieži izrādās mazefektīvas.

Info somātikas pamatā ir zināšanas par cilvēka galvas smadzeņu uzbūvi un to vadošo lomu komunikācijā ar smalkajiem enerğētiskajiem ķermeņiem ar fizisko ķermeni atomu, elektronu līmenī un bio robota – cilvēka – saikni ar augstākajiem plāniem, spēkiem. Cilvēks ir tik unikāla “mašīna”, kādu radīt var tikai augstākais saprāts. Mūsu kompetencē ir šīs mašīnas darba spēju atjaunošana un uzlabošana, kas arī lielā mērā ir mūsu mērķis, atrodoties planētas zeme koordinātēs. Cilvēka fiziskais ķermenis ir ciešā saiknē ar smalko ķermeni, ēterisko ķermeni un tur mītošo “Es” jeb apziņas centru, nemirstīgo sastāvdaļu, garu.

Uz zemes visa matērija pakļaujas informācijai, domai.  Visām materiālajām izpausmēm, fiziskajiem ķermeņiem sākotnēji vienmēr ir iecere, doma, informācija un tad pats fiziskais ķermenis, lieta vai parādība.

Info somātika kā galveno “instrumentu” darbā ar cilvēka veselību izmanto informāciju, visas manipulācijas notiek informācijas līmenī caur cilvēka informācijas apstrādes centriem smadzenēs jeb, citiem vārdiem sakot, bio robota datorā.

Galvenais princips info somātikā ir nekorektas informācijas identifikācija un korektas informācijas atjaunošana šajā “datorā”, tālāk jau pats cilvēks atveseļo sevi, balstoties uz Dabas programmu, kas ir ielikta katrā dzīvā būtnē, no maza vienšūnas organisma līdz cilvēkam. Šī pašatveseļošanās programma ieslēdzas tad, ja tai netraucē informatīvi, fiziski. Informatīvi – ja cilvēks zina šo dabas likumu, uzņemas atbildību par savu veselību, nepārliek atbildību par savu veselību uz mediķu pleciem.

Svarīgi ir netraucēt organismam ieslēgt pašatveseļošanās funkciju, piemēram, nepiesārņot organismu ar medikamentiem. Medikamenti kā ķīmiska viela, kas iedarbojas uz konkrētu orgānu vai audu grupu, lokalizē slimības simptomus, noņem sāpes, bet nenoņem sāpju un slimību izraisošos aspektus, cēloņus. Rezultātā slimība parādās no jauna jau citā vietā, citā orgānā. Ārsti šo parādību sauc par “ceļojošo” slimību.

Milzīga loma cilvēka veselībā un dzīves kvalitātē kopumā ir ideoloğijai. Ideoloģija ir tie bāzes jeb pamatu postulāti, pēc kuriem dzīvo cilvēks, tas ir informatīvās programmas kopums, prizma, caur kuru cilvēks pieņem lēmumus un rīkojas. Ideoloģija veidojas no ļoti daudziem aspektiem, to veido sabiedrības vairākuma viedoklis masu mediji, TV, visa veida informatīvie avoti, māksla, sports, daļēji no ğenētikas – kā rīkojās vecāki, vecvecāki – un no personības. Pie ideoloģijas pieskaitāma arī reliģija, tas, kam cilvēks tic vai netic. Mazliet pamainot ideoloģiju (informatīvo sastāvdaļu), ir iespējams būtiski uzlabot veselību un labklājību.

Ļoti bieži cēloņi dažādām slimībām ir enerğētiski vai energo-informatīvi traucējumi. Šie traucējumi var rasties no cilvēku nekorektas domas vai rīcības vai citu cilvēku dažādām nekorektām izpausmēm. Info somātika ir orientēta uz šādas destrukcijas atklāšanu cilvēka informatorijā (domu telpā) un korekciju.

Ar info somātikas palīdzību var noteikt laiku, kad ir notikusi destruktīvās programmas ieslēgšanās, tātad arī konkrētas situācijas izgaismojas, un tas dod iespēju informatīvā līmenī pārprogrammēt cilvēka prātu un harmonizēt, atveseļot fizisko ķermeni. Izmaiņas fizioloģijā var sajust apmēram 10–15 minūšu laikā, tā ir fāzes ceturtdaļa, kuras laikā fiziskajā ķermenī atspoguļojas smadzeņu darbības izmaiņas.

bottom of page